FD9015U12S 12V 0.55A 75mm 4 Pin Replacement Cooling Fan For HD7950 HD7970 Graphics Card Fan
★★★★★ 5.0 107 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by libyansincanada.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Power:12V 0.55A
  • Connector: 4 Pin
  • Diameter:75mm
Voltage 12 Volts
Brand Name Tebuyus
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer Tebuyus
Power Connector Type 4-Pin
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
107 ratings | 44 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (96)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (11)