SQUARE D EDB34030 30A AMP 240/277/480V-AC 3P MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER D513648
★★★★☆ 4.0 116 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by libyansincanada.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Poles: 3 P
  • Amperage: 30 A AMP
  • Voltage: 240 V-AC, 277 V-AC, 480 V-AC